BUSINESS*** +48 (32) 707-10-12 ECONOMY*** +48 (32) 279-11-37
Rezerwacja online
Przyjazd
31 maj 2017
Wyjazd
01 cze 2017
ATRAKCJE I UDOGODNIENIA: BUSINESS*** i ECONOMY***

HOTELE PRZYJAZNE DZIECIOM W GLIWICACH

W yjazd z dziećmi to ciekawa przygoda. Dzieci jednak potrzebują dostosowanych do swoich potrzeb warunków w trakcie podróży. Wybierając hotel na nocleg z dzieckiem, rodzice kierują się przede wszystkim tym, czy ich dzieci będą mogły wypoczywać w dostatecznym komforcie i czy wybrany hotel jest przyjazny dzieciom. Hotel Malinowski BUSINESS*** & ECONOMY*** zdają sobie sprawę z potrzeb naszych milusińskich i zapewnia Państwu noclegi z dzieckiem. Dzieci przebywające w naszych hotelach w Gliwicach są dla nas niezwykle ważnymi Gośćmi. Staramy się za pomocą licznych udogodnień sprawić, by czuły się u nas jak w domu, a nocleg z dzieckiem był dla Państwa wygodny.

H otel Malinowski*** & ECONOMY*** w Gliwicach zapewniają wszystkie udogodnienia przeznaczone dla rodzin z dziećmi. W naszej restauracji Portowa (BUSINESS***) przeznaczyliśmy specjalny kącik dla pociech. Do pokojów dostawiamy łóżeczka dla dzieci tak, by nocleg z dzieckiem był jak najbardziej komfortowy (dopłata 20 PLN).

Jeśli wybierają się Państwo do Gliwic i zastanawiają się nad noclegiem z dzieckiem, zapraszamy do hoteli Malinowski. Wszystkie rodziny z dziećmi są u nas bardzo mile widziane. Jesteśmy hotelami przyjaznymi dzieciom. Dzieci do 4 roku życia śpią u nas bezpłatnie :)

Hotel dla zwierząt w Gliwicach
Klimatyczny Lobby Bar - BUSINESS***
Noclegi w Gliwicach
Zapraszamy wraz z pupilami - dopłata 20 PLN
Internet w hotelu w Gliwicach
Akceptujemy karty płatnicze
Hotel z dużym parkingiem w Gliwicach
Darmowy internet dla Gości
Pub w Gliwicach
Monitorowany parking
Pub w Gliwicach
Letni ogród z fontanną - BUSINESS***
Pub w Gliwicach
Dla najmłodszych Gości - BUSINESS***
Pub w Gliwicach
Rozrywka po godzinach - BUSINESS***
Pub w Gliwicach
Samogrający fortepian - BUSINESS***
Planer Zwiedzania Zaplanuj każdy dzień swojego pobytu w hotelach Malinowski.