Business*** +48 (32) 707-10-12 ECONOMY*** +48 (32) 279-11-37
Rezerwacja online
Przyjazd
31 maj 2017
Wyjazd
01 cze 2017
O HOTELU MALINOWSKI BUSINESS*** ul. Portowa 4

O HOTELU MALINOWSKI BUSINESS***

N ie wszystkie tanie hotele w Gliwicach posiadają dogodną lokalizację, a przecież to jeden z najistotniejszych czynników przy wyborze hotelu. Hotel Malinowski Business*** zlokalizowany jest w centrum Gliwic. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom doskonałe połączenie komunikacyjne i sprawny dojazd do atrakcji turystycznych i rozrywkowych, centrów handlowych, a także do strefy ekonomicznej, dróg krajowych i autostrad.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że cena jest także istotnym czynnikiem przy wyborze hotelu. Trudno znaleźć zarówno dobry i elegancki, jak i tani hotel. Ceny w Hotelu Malinowski Business*** w Gliwicach są przystępne i konkurencyjne. Zapewniamy możliwość różnych form płatności: honorujemy karty debetowe i kredytowe (Visa, Master Card, Maestro and Diners Club). Ponadto istnieje możliwość dokonania płatności w walucie Euro.

Gwarantujemy profesjonalną, miłą i dyskretną obsługę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości i dbając o satysfakcję z pobytu w Gliwicach.

Serdecznie zapraszamy,

Rodzina Malinowskich

DLA GOŚCI

D la naszych Gości przygotowaliśmy łącznie 134 miejsca noclegowe w 82 komfortowo urządzonych pokojach. Przytulne wnętrza i ciekawa aranżacja dodają naszym wnętrzom charakteru.

W hotelu znajduje się 4-torowa kręgielnia. Powstała z myślą o osobach w każdym wieku, ceniących sobie dobrą zabawę, luźną atmosferę oraz wysoki standard obsługi. Wygodne loże pozwolą na miłe spędzanie chwil pomiędzy rzutami a przytorowe stoliki dają możliwość konsumpcji zarówno napoi oraz przekąsek serwowanych przez Restaurację Portową.

Posiadamy również pokoje dostosowane dla wygody osób niepełnosprawnych. Nasz hotel jest przyjazny dzieciom.

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dla Państwa możliwość bezproblemowej komunikacji. Dlatego też na terenie całego Hotelu Malinowski Business*** istnieje możliwość darmowego korzystania z bezprzewodowego internetu WI-FI oraz połączeń telefonicznych pomiędzy pokojami. Do dyspozycji Gości Hotelu Malinowski Business*** w Gliwicach oddajemy darmowy parking z bezpośrednim wejściem na recepcję. Jest on monitorowany całodobowo w trosce samochody należące do naszych Gości.

Zachęcamy także do wizyty w naszej Restauracji „Portowa”. Znajduje się ona na terenie Hotelu Malinowski Business*** i składa z 3 poziomów odzwierciedlających pokłady pełnomorskiego okrętu. Naszym Gościom serwujemy wyśmienitą kuchnię śląską i europejską. Restauracja dysponuje także lobby hotelowym z barem oraz letnim ogródkiem.

POBIERZ FOLDER INFORMACYJNY w wersji PDF
ZOBACZ NASZE MENU

Restauracja Portowa w Gliwicach to szczególne miejsce przenoszące swych Gości w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej.
Oferujemy doskonałe potrawy kuchni śląskiej oraz europejskiej, przyrządzone w sposób tradycyjny z nutką nowoczesnej aranżacji.

Planer Zwiedzania Zaplanuj każdy dzień swojego pobytu w hotelach Malinowski.