Hotele Malinowski
Rezerwacja online
Przyjazd
31 maj 2017
Wyjazd
01 cze 2017
Kręgielnia w pobliżu Katowic Dobra zabawa gwarantowana
40 PLN/h w tygodniu
Kręgielnia w Gliwicach Brakuje ci pomysłu na udany wieczór? Zapraszamy na kręgle :)
Sala weselna Gliwice 4 profesjonalnie przygotwane tory
CENNIK: od pon. do czw. 40 PLN / od pt. do nd. 60 PLN.
GODZINY OTWARCIA: pon.-czw. 16.00-22.00 / pt. 16.00-23.00 / sob.-nd. 13.00-23.00
KRĘGIELNIA W GLIWICACH - MALINOWSKI BUSINESS***

Czas na kręgle

Brakuje ci pomysłu na udany wieczór? Kręgle w Hotelu Malinowski Business*** to gwarantowane zadowolenie z każdej spędzonej u nas chwili.

Kręgle to w naszym kraju coraz popularniejsza rozrywka. To świetny sposób na spędzenie wieczoru z rodziną czy przyjaciółmi. Kręgle są rozrywką dla osób w każdym wieku: lubią je dzieci, młodzież i dorośli. Gra w kręgle to znakomita alternatywa dla inych form rozrywki, ponieważ integruje, pomaga rozładować stres i zapewnia dawkę zdrowej, przyjaznej rywalizacji. Bowling to sport, który nie wymaga specjalnych umiejętności. Dzięki swej prostocie gra w kręgle ma miliony zwolenników na całym świecie. Co ciekawe, gra w kręgle jest jedną z najstarszych znanych na świecie gier. Kręgle były popularne już w starożytnym Egipcie. Kręgle to rozrywka niemal dla każdego, bez względu na jego wiek i sprawność. Z czasem, gdy umiejętności są doskonalsze, gra w kręgle i pobyt na bowlingowym torze stają się jeszcze bardziej fascynujące.

Hotel Malinowski BUSINESS*** w Gliwicach dysponuje w pełni wyposażoną kręgielnią z profesjonalnymi torami bowlingowymi. Pobyt w hotelowej kręgielni w Gliwicach to gwarancja ekscytującej zabawy, miłej i luźnej atmosfery oraz wysokiego standardu obsługi. Czas spędzony na naszym torze bowingowym w Gliwicach na pewno nie będzie stracony.

Nasza kręgielnia

W naszej kręgielni w Gliwicach znajdują się 4 nowoczesne tory bowlingowe, w pełni wyposażone i profesjonalnie przygotowane do gry w kręgle. W wygodnych lożach można mile spędzić czas odpoczywając po intensywnej zabawie na torze bowlingowym. Przy torach naszej hotelowej kręgielni w Gliwicach znajdują się stoliki, przy których można się posilić smacznymi przekąskami serwowanymi przez Restaurację Portową.

Dbając o najmłodszych i początkujących graczy w kręgle proponujemy tor do bowlingu wyposażony w system blokady band, dzięki czemu każda kula trafia zawsze do celu.

Nasza kręgielnia otwarta jest zarówno dla grup jak i osób indywidualnych. Z pełnym przekonaniem polecamy kręgielnię w Hotelu Malinowski Business*** w Gliwicach. Gra w kręgle na naszym torze bowlingowym to gwarancja udanego wieczoru. Zapraszamy do naszej kręgielni zarówno całe rodziny, grupy przyjaciół, a także pojedyncze osoby. Na bowlingowym torze można zawrzeć interesujące znajomości oraz poznać nowych przyjaciół.

Udanej zabawy i miłego pobytu

Rodzina Malinowskich

REZERWUJ ONLINE LUB TRADYCYJNIE +48 (32) 707-10-44 lub kregielnia@restauracjaportowa.pl