BUSINESS*** +48 (32) 707-10-12 ECONOMY* +48 (32) 279-11-37
Rezerwacja online
Przyjazd
31 maj 2017
Wyjazd
01 cze 2017
O HOTELU MALINOWSKI ECONOMY* ul. Chodkiewicza 33

O HOTELU MALINOWSKI ECONOMY* - OBIEKT W MODERNIZACJI

Hotel Malinowski ECONOMY* - jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wysokiej jakości obsługi, dogodnych warunków pobytu wraz z możliwością wyboru spośród wielu standarów zakwaterowania a przede wszystkim ekonomicznej ceny.

Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu noclegów dla firm, oferując korzystne warianty rozliczeniowe oraz pakiety pobytowe. Nasza oferta składa się z szeregu precyzyjnie opracowanych rozwiązań cenowych uwzględniających pobyty długoterminowe.

Dzięki dogodnej lokalizacji hotelu Malinowski ECONOMY* w Gliwiach przy ulicy Chodkiewicza jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom połączenie komunikacyjne z DK88/A1/A4 zarówno do najatrakcyjniejszych obiektów turystycznych, jak i rozrywkowych, a także centrów handlowych (C.H. Forum wraz z kinowym multipleksem), gdzie dojazd na gliwicki rynek zajmuje mniej niż 5 min.

Zapewniamy możliwość różnych form płatności: honorujemy karty debetowe i kredytowe (Visa, Master Card, Maestro and Diners Club). Ponadto istnieje możliwość dokonania płatności w walucie Euro.

Gwarantujemy profesjonalną, miłą i dyskretną obsługę, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości i dbając o satysfakcję z pobytu w Gliwicach.

Pokoje zostały wyremontowane w 2018 roku.

Serdecznie zapraszamy,

Rodzina Malinowskich

POLECAMY KOMFORTOWE I PRZYTULNE POKOJE

Dla naszych Gości przygotowaliśmy łącznie 120 miejsc noclegowe w 60 pokojach o różnych standardach zakwaterowania. Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dla Państwa możliwość bezproblemowej komunikacji. Dlatego też na terenie całego Hotelu Malinowski ECONOMY* istnieje możliwość darmowego korzystania z bezprzewodowego internetu WI-FI. Do dyspozycji Gości Hotelu Malinowski ECONOMY* w Gliwicach oddajemy darmowy parking z bezpośrednim wejściem na recepcję. Jest on monitorowany całodobowo w trosce samochody należące do naszych Gości.

Pokoje STANDARD (dawniej Lux) - to przyzwoity komfort oraz spokojny sen. Pokoje zostały wyremontowane od podstaw w 2018 roku. W standardowym wyposażeniu znajduje się TV.

Pokoje LUX (dawniej Studio)- oprócz elementów wyposażenia typowych dla pokoju typu economy, LUX posiada 2 odrębne pomieszczenia z przedsionkiem, pokojem dziennym oraz sypialną.

Nasz hotel jest przyjazny dzieciom.

Pobierz folder informacyjny w wersji PDF na swoje urządzenie
Planer Zwiedzania Zaplanuj każdy dzień swojego pobytu w hotelach Malinowski.